Home » Materiaal PO » Zo pak je leervertraging aan met Taal actief 4

Zo pak je leervertraging aan met Taal actief 4

Taal actief 4

Met de materialen van Taal actief 4 werk je op duurzame wijze leervertragingen als gevolg van het afstandsonderwijs weg. Doordat verschillende interventies van de menukaart al onderdeel zijn van het lesaanbod, pak je de vertragingen aan binnen je normale processen en lesorganisatie.

Concreet leervertragingen aanpakken met Taal actief 4

We hebben voor jou op een rij gezet hoe je met Taal actief 4 aan de slag gaat om leervertragingen aan te pakken. Om bij de aanpak van leervertragingen de eenheid voor taal en spelling te bewaren, is er gekozen voor een didactische en organisatorische benaderingswijze.

In dit document is elk leerdoel van een taal- of spellingsles het uitgangspunt voor onze aanpak.

Veel succes!

Leervertragingen aanpakken met TA4

Meer lessuggesties

Een kind in een regenjas met een paraplu

Weerstation

De kinderen runnen een week lang hun eigen weerstation en kijken naar de temperatuur, de hoeveelheid neerslag, de kracht van de wind en over de bewolking.

Bekijk
Stripverhaal zonder tekening

Schrijven maar!

Met deze korte speelse schrijfopdrachten oefenen de kinderen met het schrijven van fantastische beginzinnen, bijzondere beschrijvingen en meer.

Bekijk
een brug

Bruggenchallenge

Met deze opdracht leren de kinderen over bruggen én werken ze aan hun presentatievaardigheden.

Bekijk
Winter

Frosty fun!

Maak van een koude winterse dag een feestje. Een Engelstalig feestje welteverstaan. Let’s play!

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.