Home » Materiaal PO » Bomvolle boekenlegger

Bomvolle boekenlegger

Met een zelfgemaakte boekenlegger houden kinderen bij welke boeken ze lezen en ontdekken ze wat ze nog meer willen lezen. Voor groep 3-4 kiezen ze leeswensen, bijvoorbeeld een grappig boek of een verhaal over dieren. Kinderen in groep 5-8 maken een leesmissie met challenges, zoals een boek van een onbekende schrijver lezen. Bij elke vervulde leeswens of challenge kleuren ze een vakje in of vinken ze het af. Download de handleiding en het printblad voor groep 3-4 of groep 5-8.

Groep 3-4

Groep 5-8

Meer lessuggesties

Een kind zoekt een leesboek uit in de bibliotheek

Leesbingo

Doe mee aan de razendspannende lees-challenge! Lukt het jullie om alle challenges te volbrengen? Klaar voor de start … LEES! 

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.