Home » Het Van Dale Taalliefhebbers puzzelboek

Het Van Dale Taalliefhebbers puzzelboek

Omslag Het Van Dale Taalliefhebbers puzzelboek

Het Van Dale Taalliefhebbers puzzelboek

Keesing Nederland BV

Van Dale heeft een boek gemaakt vol puzzels, (rap)teksten en weetjes rond gezegden, leenwoorden en samenstellingen, straattaal en jargon, etymologie en creatief taalgebruik, aangevuld met interviews over onze taal met onder anderen beslisboommaker Katinka Polderman. Een tip voor alle taalliefhebbers de komende feest- en vakantiemaand!

Dit boek is zorgvuldig uitgekozen in samenwerking met schoolbibliotheek-expert Leesvink. Meer informatie op Leesvink.nl. 

Logo Leesvink

Laatste onderwijsnieuws

Omslag Verliesklets

Verliesklets

Verliesklets is een invulboek voor kinderen die iemand of iets moeten missen.

Bekijk
Omslag Hongertocht

Hongertocht

Bij Tonnie thuis in Rotterdam is niks meer te eten. Met hun laatste geld op zak begint ze aan een barre fietstocht.

Bekijk
Omslag Abel en Olle

Abel en Olle

Vrachtwagenchauffeur Abel vervoert al jaren biggen van de boer naar de slachterij, op een dag raakt hij in gesprek met big Olle.

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.