Home » Materiaal PO » Pluspunt 4.1 – Blokhandleidingen

Pluspunt 4.1 – Blokhandleidingen

Logo van Pluspunt 4

Helaas is een aantal blokhandleidingen nog niet beschikbaar via de blokinfo. We begrijpen dat dit vervelend is, zeker aan het begin van het schooljaar. Onze excuses voor het ongemak. We werken met hoge prioriteit aan een oplossing om de blokhandleidingen weer op de gebruikelijke manier beschikbaar te maken. Om ervoor te zorgen dat je de lessen kunt blijven voorbereiden, stellen we hieronder tijdelijk een aantal blokhandleidingen als pdf beschikbaar: 

Instapblok

Blok 1

Blok 10

Meer lessuggesties

Een kind zoekt een leesboek uit in de bibliotheek

Leesbingo

Doe mee aan de razendspannende lees-challenge! Lukt het jullie om alle challenges te volbrengen? Klaar voor de start … LEES! 

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.