Home » Bedtijdverhalen voor rebelse meisjes 1 & 2

Bedtijdverhalen voor rebelse meisjes 1 & 2

Omslag van Bedtijdverhalen voor rebelse meisjes 1 & 2

Bedtijdverhalen voor rebelse meisjes 1 & 2

auteur: Elena Favilli & Francesca Cavallo

uitgever: Rose Stories

Inmiddels zijn er twee boeken verschenen over inspirerende vrouwen uit de hele wereld. Van Marie Curie tot Astrid Lindgren, en van J.K. Rowling tot Nefertiti en Malala Yousafzai. De getekende portretten zijn gemaakt door vrouwelijke kunstenaars.

Zo zet je dit boek in in de klas

De verhalen van telkens één pagina zijn heel geschikt om voor te lezen (onderbouw) of zelf te lezen (midden- en bovenbouw). De prachtige illustraties die op de pagina naast het verhaal staan geven de boeken kleur. Omdat de verhalen zo kort zijn, nodigen ze uit om verder onderzoek te doen naar de ideeën en daden van de geportretteerde vrouwen. Dat er geen Nederlandse vrouwen in staan, en dat lang niet alle vrouwen voor de kinderen bekend zijn, is niet erg: het boek zorgt hoe dan ook voor veel inspiratie voor activiteiten in de klas.

Laatste onderwijsnieuws

Vier kinderen staan voor een boekenkast in de schoolbibliotheek

De kracht van rijke teksten

Wat zijn rijke teksten, waarom zijn deze zo belangrijk en hoe bied je deze aan in je lessen?

Bekijk
Omslag Er vloog een vliegje in de vla

Er vloog een vliegje in de vla

Opnieuw een heerlijke dichtbundel van de vermaarde dichter Bette Westera en illustrator Sylvia Weve, vol humor, ritme en verrassingen.

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.