Home » Lied van de maand: Bing bong bing

Lied van de maand: Bing bong bing

Zingende en dansende kleuters

Groep 1-2

Dit vrolijke lied vraagt erom om uitgebeeld te worden! Hieronder vind je een ingezongen lied, een karaokeversie en tips die je kunt gebruiken in je les.

  • Verzin samen coupletten met lichaamsdelen die niet in het lied staan. Onderzoek of er lichaamsdelen zijn die op elkaar rijmen of woorden die op lichaamsdelen rijmen.
  • Laat woorden weg of vervang bepaalde lichaamsdelen door andere woorden. 
  • Een choreografie is vanzelfsprekend! Probeer eens te dansen zónder te zingen. Of maak de choreografie niet kloppend, zodat de leerlingen iets anders doen dan ze zingen. Grappig en leerzaam!

Download de bladmuziek

Ingezongen lied

Karaoke

Olav Rademaker is student aan het Utrechts Conservatorium. Soms zit zijn lichaam helemaal in de knoop en voelt het alsof zijn handen aan zijn benen zitten en zijn voeten aan zijn gezicht. Dan moet Olav even de tijd nemen om alles weer rustig op z’n plek te zetten. Hij hoopt dat iedereen zichzelf met dit lied uit de knoop kan halen!

Laatste onderwijsnieuws

Een stapel dumbbells als teken voor de Manosfeer die ook zichtbaar is in de klas

Manosfeer in de klas

In hoeverre worden docenten geconfronteerd met de manosfeer en vrouwonvriendelijke opmerkingen in de klas?

Bekijk
Ijsblokjes smelten in de zon

8 tips voor een hittegolf in de klas

Van coole bandana’s tot fris fruit en ijsblokjes: met deze 8 tips houd de kinderen én jezelf fris tijdens warme dagen in de klas.

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.