Home » Lied van de maand: We maken een sneeuwpop!

Lied van de maand: We maken een sneeuwpop!

Groep 3-8

Of het nou sneeuwt of niet, met dit vrolijke liedje over een sneeuwpop is het meteen winter in je klas. Zeker als je de tips gebruikt en er een uitbeeldspel of stop-motionfilmpje van maakt met je groep.

Tips

  • Verdeel de klas in groepjes en laat de verschillende groepjes omstebeurt één regel of twee regels zingen.
  • Gebruik een vraag- en antwoordstructuur: het woord ‘sneeuwpop’ wordt steeds door een volgend groepje gezongen.
  • Dit lied leent zich bij uitstek voor een uitbeeldspel. Laat steeds een ander kind de sneeuwpop zijn. Beeld maar uit: de wortel, de sjaal, enzovoort.
  • Kinderen uit de bovenbouw kunnen een stop-motionfilmpje maken bij dit lied. Zie het stappenplan hiervoor op pagina 20.

Ingezongen lied

Karaoke

Jonne Schreuder is student aan het conservatorium, Opleiding Docent Muziek, in Utrecht. Jonne is zangeres en bij verschillende musicalproducties in het onderwijs muzikaal begeleider, regisseur en scriptschrijver geweest.

Laatste onderwijsnieuws

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.