Home » Boek voor Nederlands: De bloedzomer van 1997

Boek voor Nederlands: De bloedzomer van 1997

Docent en acteur Steven Stavast neemt je mee langs de meest intrigerende boeken van de jeugdliteratuur. Zijn missie: lezen weer leuk maken voor jongeren.
Elke maand delen we een van zijn YouTube video’s met jou.

De bloedzomer van 1997

Auteur: daniëlle bakhuis

Vijfentwintig jaar geleden werd Westerdam geteisterd door een reeks bloederige  moorden. Er wordt gefluisterd dat Dirtbag het op tieners heeft voorzien. Er wordt ook gefluisterd dat niemand veilig is… Jason, Laura, Alice, Denise, Monica, Edward en Joyce: allemaal zijn ze bang dat zij de volgende zullen zijn. De bloedzomer van 1997 is een ijzingwekkende slasher zonder smartphones, Netflix en internet, maar mét creepy urban legends als Elisa Day en de moordenaar op de achterbank. De bloedzomer van 1997 is een heerlijk enge Halloween-titel van de queen of horror met gruwelijk mooie zwart-witillustraties van Sophie Pluim.

Meer over Stavast

Laatste onderwijsnieuws

Een kind schrijft in de klas

10x het belang van schrijven

Waarom is schrijven met de hand zo belangrijk? Ontdek 10 praktische inzichten over motoriek, spelling, lezen, concentratie en geheugen bij kinderen.

Bekijk
De Friese vlag wappert in de wind

Gewoan gek op Frysk

Alle kinderen in Friesland moeten de taal op school gaan leren en gebruiken. In dit artikel deelt leerkracht Suzanne Seepma praktische tips.

Bekijk
Omslag Hotel Zweefkees

Hotel Zweefkees

Hotel Zweefkees is een spannende, muzikale zoektocht naar moed en vertrouwen met een vleugje magie en een flinke scheut gekkigheid.

Bekijk
Willem Zoetelief, koning van Aloeka

Willem Zoetelief, koning van Aloeka

In dit avontuurlijke een humorvolle verhaal gebruikt Willem Zoetelief zijn fantasie om het leven een stuk leuker te maken.

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.