Home » Mini-college: Zo motiveer je leerlingen die een hekel hebben aan gymles

Mini-college: Zo motiveer je leerlingen die een hekel hebben aan gymles

Bewegen is belangrijk voor een goede gezondheid. De gymles speelt een belangrijke rol bij het stimuleren van een actieve leefstijl bij kinderen. Maar wat doe je als kinderen helemaal geen zin hebben in de gymles? In deze video zie je hoe ook die leerlingen gemotiveerd krijgt.

Deze video van Lars Borhouts verscheen eerder op fontys.nl.

In dit minicollege gaat Dr. Lars Borghouts, docent-onderzoeker aan de Fontys Sporthogenscholen, in op een methode die ze hebben ontwikkeld om gymleraren de tools te geven om leerlingen te kunnen motiveren voor een actieve leefstijl en ze er tegelijkertijd ook op te kunnen beoordelen.

Bekijk de video:

Hoe houd jij leerlingen gemotiveerd tijdens de gymles? Laat een reactie achter via onderstaand reactieformulier.

Laatste onderwijsnieuws

Vier kinderen staan voor een boekenkast in de schoolbibliotheek

De kracht van rijke teksten

Wat zijn rijke teksten, waarom zijn deze zo belangrijk en hoe bied je deze aan in je lessen?

Bekijk
Omslag Er vloog een vliegje in de vla

Er vloog een vliegje in de vla

Opnieuw een heerlijke dichtbundel van de vermaarde dichter Bette Westera en illustrator Sylvia Weve, vol humor, ritme en verrassingen.

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.