Home » Alarm! Koen Konijn en de stiekeme boekenbijter

Alarm! Koen Konijn en de stiekeme boekenbijter

Omslag Alarm! Koen Konijn en de stiekeme boekenbijter

Alarm! Koen Konijn en de stiekeme boekenbijter

auteur en illustrator: Emily MacKenzie

uitgever: van Goor

Koen Konijn heeft een broertje gekregen: Kenny Konijn. Leuk hoor, maar nu kan Koen nooit meer even rustig van zijn boek genieten. In de keukenkast, de schuur: overal weet Kenny Koen te vinden. En alsof dat nog niet erg genoeg is: Koen ontdekt dat er een grote hap uit zijn lievelingsboek is genomen! Genoeg is genoeg. Koen moet en zal deze boekenbijter opsporen!

Zo zet je dit boek in in de klas

Dat Koen Konijn van boeken houdt, weten we al uit het eerste prentenboek Gezocht: Koen Konijn, boekenboef. Ook in dit boek blijkt de liefde van Koen voor boeken uit alles. Je kunt Koen gerust een bibliofiel noemen. Dit boek is heel geschikt om met kinderen van alle leeftijden te praten over leesplezier. Het boek leent zich er ook prima voor om kinderen te leren om netjes met boeken om te gaan, zodat veel kinderen ervan kunnen smullen.

Laatste onderwijsnieuws

Vier kinderen staan voor een boekenkast in de schoolbibliotheek

De kracht van rijke teksten

Wat zijn rijke teksten, waarom zijn deze zo belangrijk en hoe bied je deze aan in je lessen?

Bekijk
Omslag Er vloog een vliegje in de vla

Er vloog een vliegje in de vla

Opnieuw een heerlijke dichtbundel van de vermaarde dichter Bette Westera en illustrator Sylvia Weve, vol humor, ritme en verrassingen.

Bekijk

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.