Home » 1300 bommen in 13 minuten

1300 bommen in 13 minuten

Omslag 1300 bommen in 13 minuten

1300 bommen in 13 minuten

Marte Jongbloed

Luitingh-Sijthoff

Joop is 13 jaar en woont in het centrum van Rotterdam. Er lijkt weinig aan de hand, totdat ineens de vliegtuigen verschijnen. Joop moet schuilen voor de bommen. Samen met een meisje dat hij in de verwoeste straten ontmoet, gaat hij op zoek naar mensen die hulp nodig hebben.

Het bombardement van Rotterdam is een gebeurtenis in onze geschiedenis die in 13 minuten duizenden levens verwoestte. Natuurlijk kun je hier met de kinderen over praten, maar je kunt ook samen naar Rotterdam gaan en langs de brandgrens wandelen. Dit brengt de geschiedenis heel dichtbij.

Dit boek is zorgvuldig uitgekozen in samenwerking met schoolbibliotheek-expert Leesvink. Meer informatie op Leesvink.nl. 

Logo Leesvink

Laatste onderwijsnieuws

Onbeperkt toegang
met je OvM account

Met het OvM account krijg je als onderwijsprofessional toegang tot meer artikelen en regel je welke informatie je wilt ontvangen. Bijvoorbeeld de nieuwsbrief of Juf & Meester.